DARILA

Otroci dopolnilnega pouka v Društvu Slovencev Sava so se to soboto razveselili daril iz Slovenije. Darila, ki so bila otrokom namenjena že za novoletne praznike, je za njih pripravilo Društvo za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto. Predsednica društva, Branka Bukovec je o nameri obvestila učiteljici pouka in društva. Ti pa so gesto obdaritve hvaležno sprejeli. Čeprav z zamudo, so se otroci razveselili polnih škatel različnih izdelkov.

Jana in Hana v pričakovanju daril

Jana in Hana v pričakovanju daril

Darila jim ne izročil Toma, tajnik naše skupnosti.

Teodora in njeno težko darilo.

Teodora in njeno težko darilo.

Mama Jelena je po obdaritvi svojih dveh otrok povedala:

»Pokloni su prelepi! Toliko stvari ... baš niste štedeli. Hvala puno još jednom i vama i svima koji su se toliko potrudili da obraduju našu decu.«

Neda

Neda

Vesela je bila tudi učiteljica.JPG