PREDSTAVITEV UNIVERZE V LJUBLJANI

V sredo, 22. januarja 2020, sem na Tehnični šoli Nikole Tesle Kostolac predstavila Center za slovenščino kot drugi in tuji jezik in možnosti za študij na Univerzi v Ljubljani. Na predstavitvi je bilo prisotnih 50 mladih, ki so se želeli seznaniti z možnostmi za študij na UL. Predstavitev sva izvedli spodaj podpisana in učiteljica dopolnilnega pouka slovenščine v Srbiji, Tatjana Bukvič, ki tudi sicer uči slovenščino v slovenskem društvu v Kostolcu, ki je del Društva Slovencev Sava v Beogradu. Hvala Centru za slovenščino kot drugi in tuji jezik, ge. Katji Cerar z Univerze v Ljubljani za pripravo PP-prezentacije v srbščini, Tehnični šoli Nikole Tesle iz Kostolca, Društvu Slovencev v Beogradu Sava in g. Saši Radiću, organizatorju pouka v Kostolcu.

Laura Fekonja Fonteyn

Kostolac 1.jpg