Proslava Prešernovega dneva 2019


V sredo, 13. februarja 2019 smo zaznamovali Prešernov dan v prostorih Društva Sava. Najprej nas je z uvodno besedo pozdravil gospod Saša Verbič, predsednik Društva Sava. Za ta praznik je Društvo pripravilo otvoritev razstave fotografij „Planinci slovenskega Društva Sava po hribih Balkana“, našega člana Branka Zorka in nastop ženskega pevskega zbora Pojoča družba.


upload.jpg

Poleg tega, številčna publika, ki je prišla, je imela možnost da uživa tudi v nastopu naših gostov iz Ekumenskega moškega pevskega zbora. Ob zaključku večera je številčna publika imela priložnost, da si ogleda razstavo, ki je že drugi projekt v Društvu našega Branka z idejo, da nam takrat prikaže zelene gore Srbije, Grčije, Črne gore in Romunije in uživa v pogostitvi ob otvoritvi razstave in izidu nove številke Biltena Društva Sava.

 

upload.jpg
upload.jpg