MARTINOVANJE

V ponedeljek 11. novembra 2019 v prostorih Društva Sava na Terazijah smo se ob martinovanju zbrali člani in prijatelji društva ter gosti.

DSC_2950.JPG

S svojo prisotnostjo sta nas posebej počastil Roman Waixler, namestnik veleposlanika R. Slovenije v R. Srbiji in konzul Primož Križaj. Proslavo je spremljala in snemala ekipa RTV Slovenije, katero je vodil Andrej Doblehar.

DSC_2970.JPG

Veseli nas, da je martinovanje vedno bolj obiskan dogodek v našem društvu, saj se je udeležilo tega dogodka več kot sto ljudi. Za program in zabavo je poskrbel Ivan Debeljak s svojo harmoniko, ženski pevski zbor „Pojoča družba“ in Klappa Grappa. Za pogostitev pa je poskrbelo Društvo Sava z velikim angažiranjem družine Jakoš in drugih članov.