POZIV ZA UČEŠĆE NA SARAJEVO FILM FESTIVALU

Dragi članovi/ice,

pozivamo vas da i vi budete deo čuvenog Sarajevo Film Festivala (SFF) koji okuplja najveće svetske filmske zvezde!

 

Poziv važi za 2 mlada člana našeg Društva (ali obavezno starija od 16 godina) koja su zaintersovana za volontiranje na SFF-u. Partnersko Društvo Slovenaca u Sarajevu - "Cankar" obezbeđuje smeštaj, dok troškove puta, ishrane i lične troškove pokrivaju sami učesnici.

 

Program volontiranja "Ja volim film"  u okviru SFF-a, u kojem biste učestovali između ostalog pruža volonterima:

  • Besplatan ulaz na najatraktivniju festivalsku lokaciju  - Ljetno kino Raiffeisen, svako veče SFF-a (10-17.08.2018)
  • Priliku da upoznaju goste SFF-a tokom programa u sklopu druženja "Kafa sa…"
  • Prisustvo projekcijama po vlastitom izboru u toku čitavog trajanja SFF-a

ROK ZA PRIJAVU: 30.07.2018. (u 12:00) 

Više informacija o Programu i prijavljivanje na:  https://www.sff.ba/novost/10831/-poziv-za-ucesnike-programa-ja-film

NAPOMENA: Što detaljnije popunjena prijava povećava šanse da budete primljeni! S obzirom na to da je u pitanju svetski poznat filmski festival, stiže veliki broj prijava za učešće u ovom Programu i samo određeni broj prijava bude prihvaćen. Po prijavi za učešće u Programu "Ja volim film" - pošaljite mejl obaveštenja o tome da ste se prijavili na: aurenad@gmail.com - kako biste dobili dalje informacije o smeštaju (samo ukoliko ste primljeni za učešće u Programu).