ZAKLJUČNA PRIREDITEV ŠOLSKEGA LETA ZA MLAJŠE UČENCE DOP. POUKA SLOVENŠČINE

V nedeljo, 10. 6. 2018 smo se v prostorih Društva Slovencev Sava učenci, starši, gosti, predsednik skupnosti in učiteljica poslovili od pouka za to šolsko leto.

Otroci so pripravili bogat program. Najmlajši: Matjaž, Jovan, Neda, Jelena, Nataša, Tijana, Maja, Đorđe, Ksenija, Lucija so se predstavili z recitacijami, malo starejši: Dunja, Andrej in Maja pa z kratko igro. Na koncu je zapela se Marija.

Nastopajoče je skupnost nagradila s sladkarijami, učiteljica pa vse učence s pohvalo. Prisotne je nagovoril predsednik, Saša Verbič. Pohvalil je njihovo prizadevanje za učenje slovenskega jezika, jezika njihovih prednikov.

upload.jpg

Učiteljica se je v imenu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS in svojem imenu lepo zahvalila skupnosti za podporo pri organizaciji kulturnih prireditev in različnih projektov. Prav tako se je zahvalila Nebojši Raka, ki je odlično in ustvarjalno vodil mlade učence skozi igro do jezika. In nazadnje se staršem, ker skrbijo, da otroci redno obiskujejo pouk.