Arhiva novosti
zastave

Društvo Slovenaca u Beogradu – Društvo Sava vas sa zadovoljstvom poziva da u sredu, 8. oktobra u 19 sati u prostorijama Društva na Terazijama 3/IX, prisustvujete promociji udžbenika slovenačkog jezika Slovenščina brez meja, autorke Milice Poletanović. Više o knjizi na sajtu www.slovenacki.com

Promocijom udžbenika Društvo Sava obeležava oktobar – mesec knjige i poziva vas da se priključite radu Društva. Podsećamo vas da se na sajtu Društva www.drustvosava.org nalaze brojna obaveštenja o drugim aktivnostima Društva Slovenaca u Beogradu – Društva Sava.

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 79 gostiju i nema prijavljenih članova