Arhiva novosti
zastave

Ob seji Sveta vlade za Slovence po svetu v Ljubljani, kjer so se sestali na novo imenovani predstavniki slovenskih izseljencev iz sveta, so se novinarji RTV Slovenije pogovarjali tudi s prof. dr. Majo Đukanović, predstavnico Slovencev v Srbiji in članico Društva Sava ter predsednico Odbora za izobraževanje Nacionalnega sveta slovenske narodne manjšine v Republiki Srbiji.

Intervju, v katerem je ga. Đukanović lepo predstavila slovensko manjšino v Srbiji, zastopanost slovenske kulture in jezika ter vodilne projekte Nacionalnega sveta in celotne manjšinske skupnosti, si lahko poslušate na naslednji povezavi (omenjeni intervju traja od 3. do 12. minute, vsekakor pa ste vabljeni, da poslušate celo oddajo):

https://radioprvi.rtvslo.si/2018/02/slovencem-po-svetu-158/

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 93 gostiju i nema prijavljenih članova