Arhiva novosti
zastave

ŠARLATAN MANJIFIKO

Portret proslavljenog kompozitora i izvođača, Boruta Pešuta, poznatijeg pod pseudonimu Magnifico. Zabavan splet muzike, spontanih sitacija, humora i komentara Manjifikovih prijatelja, saradnika, kolega i porodice. Obrađeni su svi značajniji periodi u karijeri ovog uspešnog hit mejkera, od nastupa na Evroviziji, preko koncerata i tv emisija, sve do Montevidea i sada već narodnog hita i himne Delija: „Pukni zoro“.

Režija: Maja Pavlin
Proizvodnja: RTVSLO
traje: 84 min
Društvo Sava, sreda, 24.1.2017
18.00 čas

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 64 gostiju i nema prijavljenih članova