Arhiva novosti
zastave

Društvo Slovencev Sava vas z veseljem vabi v četrtek, 19. oktobra 2017 ob 18. uri, v prostore Društva, Terazije 3/IX, na predavanje in delavnico z naslovom Kako blizu in hkrati daleč sta si slovenščina in srbščina? – Nekatere pogostejše napake govorcev srbščine pri uporabi slovenščine.

O tej zanimivi temi bo spregovorila dr. Nataša Pirih Svetina z Oddelka za slovenistiko na Filozofski fakulteti v Ljubljani, ki se že vrsto let ukvarja s problematiko pouka slovenščine kot tujega jezika in je avtorica ter soavtorica učbenikov za slovenščino kot drugi ali tuj jezik. Predavanju sledi delavnica, na kateri bo dr. Pirih Svetina izpostavila najpogostejše napake govorcev srbščine pri uporabi slovenščine.

lektorat

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 65 gostiju i nema prijavljenih članova