Veleposlaništvo Republike Slovenije v Beogradu v sodelovanju z Društvom Slovencev Sava vabi na otvoritev razstave Zgodbe iz zapuščine - Slovenija in nasledstvo po Jugoslaviji.

Razstavo, ki jo je pripravil Arhiv Republike Slovenije v sodelovanju z RTV Slovenija in Diplomatskim arhivom Ministrstva za zunanje zadeve, bo odprl veleposlanik g. Vladimir Gasparič v prisotnosti direktorja Arhiva Slovenije g. Bojana Cvelfarja.

Otvoritev razstave bo v sredo, 4. oktobra 2017, ob 18. uri v prostorih Društva Sava, Terazije 3, Beograd.

Ambasada Republike Slovenije u Beogradu, u saradnji sa Društvom Slovenaca Sava, poziva vas na otvaranje izložbe Priče iz nasleđa - Slovenija i nasledstvo posle Jugoslavije.

Izložbu je pripremio Arhiv Republike Slovenije u saradnji sa RTV Slovenija i Diplomatskim protokolom Ministarstva spoljnih poslova Republike Slovenije. Izložbu će otvoriti ambasador g. Vladimir Gasparič u prisustvu direktora Arhiva Republike Slovenije g. Bojana Cvelfara.

Otvaranje izložbe održaće se u sredu, 4. oktobra 2017. godine, u 18.00 časova, u prostoijama Društva Slovenaca Sava, Terazije 3, Beograd.

Vabilo-razstava.pdf