Arhiva novosti
zastave

Na letnem posvetu »Urada Vlade Republike Slovenije za Slovence v zamejstvu in po svetu« in »Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport« Republike Slovenije s kulturnimi društvi Slovencev v Republiki Srbiji nas je g. Marjan Cukrov, višji svetovalec pri USZS, obvestil, da bo letošnji »Javni razpis za področji A in B - finančna podpora avtohtoni slovenski narodni skupnosti v zamejstvu in Slovencem po svetu«, ki ga razpisuje Urad Vlade za Slovence v zamejstvu in po svetu Republike Slovenije, odprt 13.10.2017, prijave nanj pa bodo možne do 30.11.2017.

.

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 74 gostiju i nema prijavljenih članova