Arhiva novosti
zastave

Slovenci iz celega sveta se lahko sedaj družimo tudi na družbenem omrežju Instagram, kjer nas najdete pod @slovenci_si

Redno objavljamo fotografije dogodkov v organizaciji slovenskih organizacij po svetu in doma. Sem ter tja pa popestrimo dan tudi z utrinkom iz različnih delov Slovenije, ko vam skušamo približati tudi bolj skrite kotičke domovine. Naše fotografije najdete tudi pod oznakami #mojaslovenija, #slovenci in #slovenciposvetu.

V okviru dogodka Dobrodošli doma, ki bo potekal od 7. do 9. julija v Prekmurju, vabimo vse obiskovalce in sodelujoče na dogodku, da delijo svoje utrinke z dogodka tudi na Instagramu pod oznaku #dobrodoslidoma Nekaj utrinkov bomo delili tudi z našimi sledilci.

Dogodek Dobrodošli doma: http://www.slovenci.si/dobrodosli-doma/

Instagram: https://www.instagram.com/slovenci_si/

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 130 gostiju i nema prijavljenih članova