Arhiva novosti
zastave

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na otvaranje (u utorak, 27. juna u 19 časova) i na programe 6. Beogradskog festivala evropske književnosti (27-30. jun). Vaši sagovornici su, po redu izlaska na scenu, Branko Čegec, Feri Lainšček, Klaudio Magris, Amir Or, Tomas Majneke i Mihajlo Pantić. Ildiko Erdei, Duško Lopandić i Zoran Lutovac govoriće na panelu o populizmu u savremenoj kulturi, društvu i politici. Moći ćete da vidite izložbu Juko Šimizu i gledate filmove Marija Kamusa, Danijela Luketija, Fatiha Akina i Dimitra Mitovskog.

Programi 6. Beogradskog festivala evropske književnosti održavaju se u Velikoj sali Doma omladine Beograda. Čitajte i uživajte. Uživajte i čitajte.

Izdavačka kuća Arhipelag
www.arhipelag.rs

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 91 gostiju i nema prijavljenih članova