Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na otvaranje (u utorak, 27. juna u 19 časova) i na programe 6. Beogradskog festivala evropske književnosti (27-30. jun). Vaši sagovornici su, po redu izlaska na scenu, Branko Čegec, Feri Lainšček, Klaudio Magris, Amir Or, Tomas Majneke i Mihajlo Pantić. Ildiko Erdei, Duško Lopandić i Zoran Lutovac govoriće na panelu o populizmu u savremenoj kulturi, društvu i politici. Moći ćete da vidite izložbu Juko Šimizu i gledate filmove Marija Kamusa, Danijela Luketija, Fatiha Akina i Dimitra Mitovskog.

Programi 6. Beogradskog festivala evropske književnosti održavaju se u Velikoj sali Doma omladine Beograda. Čitajte i uživajte. Uživajte i čitajte.

Izdavačka kuća Arhipelag
www.arhipelag.rs