Arhiva novosti
zastave

Društvo Sava je obeležilo 16 godina svoga postojanja u subotu, 17. juna, u Svečanoj sali Skupštine opštine Stari grad. Bogat program je obuhvatio otvaranje izložbe Znameniti Slovenci u Beogradu 3, veličanstven koncert dragih gostiju iz Istre hora Encijan, kao i izlazak novog broja Biltena Društva Sava. Među mnogobrojnom publikom i zvanicama našli su se i članovi porodica potomaka nekih od znamenitih Slovenaca koji su deo upravo otvorene izložbe. Prisutne je pozdravio predsednik Društva Sava gospodin Saša Verbič, o izložbi su govorile autorke izložbe i kataloga Znameniti Slovenci 3 Biljana Vuković i Marija Vauda, dok nas je kroz veče vodio Dušan Krivec. Na kraju večeri priređen je koktel za sve prisutne uz razgledanje otvorene izložbe.


Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 93 gostiju i nema prijavljenih članova