Arhiva novosti
zastave

Dragi članovi Društva ’’Sava’’,

Pozivamo vas da učestvujete u Programu obuka za profesionalno usavršavanje u organizaciji Društva ’’Sava’’, pod nazivom: ’’Profesionalni razvoj 1’’. SoftSkills obuke su postale deo svakodnevnice na svetskom tržištu rada. Lični i profesionalni razvoj je faktor uspeha koji razdvaja uspešne ljude od većine. Ne propustite priliku direktno utičete na uspeh u karijeri!

Ovaj osnovni razvojni Program se sastoji iz tri obuke koje su nastale kao odgovor na najtraženije veštine današnjice! Kroz ove obuke dobićete alate i nova znanja koja će vam pomoći da ostvarujete vaše ciljeve, kako na poslu – tako i u životu.

Obuke su kreirane vodeći se svetskim standardima u obučavanju odraslih i sadrže elemente kako teorijskog tako i praktičnog prenosa znanja. Sigurni smo da ćete uživati u vežbama kroz koje ćete steći nove veštine efektnog predstavljanja pred poslodavcem i uspešne komunikacije.

Program je namenjen ciljnoj grupi uzrasta od 25 do 55 godina, koja započinje ili gradi svoju profesionalnu karijeru.

Učesnici koji budu pohađali sve tri obuke će dobiti sertifikat o uspešno završenom Programu ’’Profesionalni razvoj 1’’.

Sve obuke se održavaju utorkom u junu 2017., u prostorijama Društva ’’Sava’’. Ukoliko ste zainteresovani za učešće, molimo vas da svoju prijavu za Program pošaljete na email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., najkasnije do 1.6.2017. Email naslovite sa (u ’’subject’’ polju): Prijava za Program: Profesionalni razvoj 1

Želimo vam da uživate u obukama!

profesionalni razvoj 1

Više o modalitetu Softskills obuka možete saznati na internetu, kako biste stekli utisak o tome šta vas očekuje.

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 136 gostiju i nema prijavljenih članova