Arhiva novosti
zastave

Spoštovani!

Ponovno se obračamo na Vas, da bi Vam predstavili že štirindvajsete Poletne tečaje slovenskega jezika na slovenski Obali HALO, TUKAJ SLOVENSKI MEDITERAN!, ki bodo potekali v Kopru od 10. julija do 21. julija 2017, v organizaciji Fakultete za humanistične študije Univerze na Primorskem.

Poletni tečaji so namenjeni vsem, ki bi se radi naučili slovenskega jezika ali svoje znanje slovenščine še izpopolnili, spoznali Slovenijo in njeno kulturo, hkrati pa preživeli dva prijetna poletna tedna na morju.

Na tečajih v preteklih letih je bil osrednji namen naše dejavnosti dosežen, saj smo uspeli združiti koristno (spoznavanje slovenskega jezika in kulture) s prijetnim (poletni oddih). To vsako leto poleg zaključnih testov pokažejo tudi izjave udeležencev, zapisi v biltenu Poletnih tečajev in pa rezultati ankete, ki jo izpolnijo študentje pred odhodom. Prav tako nas razveseljuje dejstvo, da se številni udeleženci k nam večkrat vračajo.

V prilogi Vam pošiljamo informativno gradivo, s pomočjo katerega se lahko podrobneje seznanite z obliko in vsebino Poletnih tečajev slovenskega jezika na slovenski Obali 2016.

Vas seveda toplo vabimo, da se udeležite tečajev slovenskega jezika v lepem mediteranskem mestecu na slovenski Obali.

Lepo pozdravljeni!

Irina Makarova Tominec in Nika Pavletić,
koordinatorici Poletnih tečajev

Info: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

http://www.fhs.upr.si/sl/tecaji/csjk

Halo2017brosura.pdf

PrijavnicaANG_2017.pdf

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 60 gostiju i nema prijavljenih članova