Arhiva novosti
zastave

Obveščamo vse zainteresirane, da je na naslovu http://www.zrss.si/sticisce dostopna posodobljena spletna stran »Stičišče«.

S »Stičiščem« Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Vlade Republike Slovenije, v sodelovanju z Zavodom RS za šolstvo naslavlja slovenske skupnosti po svetu (učitelje, udeležence pouka, starše, slovenska kulturna društva … ) in jim na enem mestu nudi pregledne in uporabne informacije o učenju in poučevanju slovenščine v tujini in Sloveniji.

Stran vsebuje 5 zavihkov:

  • Dopolnilni pouk
  • Čezoceanske države
  • Evropske šole
  • Poletna šola
  • Povezave

S »Stičišča« je vzpostavljena tudi povezava na portal Slovenci.si: http://www.slovenci.si/; na tem portalu bodo namreč učitelji in drugi lahko objavljali prispevke o pouku slovenščine, dejavnostih, prireditvah in drugih dogodkih, ki jih organizirate ali obiskujete.

Kontakt info

Kontakt adresa:
Terazije 03/09
11000 Beograd
Republika Srbija

Kontakt telefon:
+381 (11) 334.08.75

E-mail adresa:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Internet stranica:
www.drustvosava.org
www.drustvosava.org.rs

Prijavite se na info listu

Trenutno na sajtu

Ko je na mreži: 50 gostiju i nema prijavljenih članova