Projekt "Od Maksa do faksa" predstavlja nadgradnjo že tradicionalnega projekta "Moja hiša je tvoj dom" in je namenjen bodočim študentom - mladim Slovencem, ki živijo izven domovine, in se bodo v letu 2018/2019 vpisali v 1. letnik študija na eni od slovenskih univerz.

Prisrčno vabljeni, da v Pleteršnikovi zidanici doživite neposredne lepote slovenske narave in kulture.

Uradno vabilo in obrazec za prijavo najdete v prilogi.

Ekipa Društva Maksa Pleterniška iz Pišec vas vabi, da se udeležite projekta "Moja hiša je tvoj dom". Vabilo in razpis za prijavo najdete v priponki.

O prelepih doživetjih tistih, ki so izkoristili izredno priložnost bivanja v Sloveniji, si preberite na naslednji povezavi:

SEDEM GREHOV IN VRLIN

Sedam grehova i vrlina